Narciso Rodriguez Musc Santal Intense парфюмна вода, мъжки аромат

Narciso Rodriguez

Musc Santal Intense EDP

4.9 (72 recenzii HOF) ·EDP Парфюмна вода за мъже
€74,84 €117,19 −36%
€74,84 €117,19 −36%

Introdu codul OCTOBER în coș sau la plată · valabil până pe 31 octombrie

 

Reducerea automată −15% este deja inclusă · economisești €42,35

Emil Conrad, Dan4o, Lora Lilova, Tattstoner, Veselin Tsolov, Andon Official și încă peste 13000 de clienți cumpără de la HOF

Câștigi 370 puncte HOF

Garanția HOF

100% originale

Fiecare flacon este un produs original al mărcii sale.

Retur în 14 zile

Poți returna produsul nedesfăcut în 14 zile de la primire.

Livrare în 3–5 zile lucrătoare

Livrare la lockerele BOX NOW. Gratuit peste 89 €, altfel 3 €.

Cadou la flacoanele full-size

Mostră și ambalaj de lux la comanda unui flacon full-size (de la 30 ml).

#hofbg

HOF în viața reală

Videoclipuri din comunitatea HOF

Описание Narciso Rodriguez Musc Santal Intense е парфюмна вода за мъже с чиста, дървесно-мускусна структура и ароматен характер. Във върха мускатният градински чай и хвойновите плодчета създават свежо, билково и леко пикантно начало. Сърцето е посветено на мускуса – мек, пудрен и гладък, той е централната нишка на цялата композиция. В основата сандаловото дърво и кедърът придават кремообразна топлина и суха, благородна дървесна опора. Ароматът е изчистен и стилен, подходящ за пролетта, есента и по-хладните зимни дни. Ще ви придружи уверено в офиса, на делова среща или на вечеря в спокойна обстановка. Ароматни нотки Защо да изберете HOF.BG? ✔️ 100% оригинален продукт ✔️ Внос от оторизиран европейски дистрибутор ✔️ Доставка до 14 дни

Note de vârf

Мускатен градински чай, Хвойнови плодчета

Note de mijloc

Мускус

Note de bază

Сандалово дърво, Кедър

Primăvară și toamnăSezon
ZiCând se poartă cel mai des

Când se poartă cel mai des

Zi
155 voturi
Seară
102 voturi

Cel mai potrivit sezon

Primăvară
168 voturi
Vară
102 voturi
Toamnă
157 voturi
Iarnă
105 voturi

Ce spun clienții despre HOF

4.9 72 recenzii

Întrebări și răspunsuri Narciso Rodriguez

Da. Fiecare flacon este un produs original Narciso Rodriguez.

Povestea

Despre Narciso Rodriguez

N
Narciso Rodriguez

Narciso Rodriguez — parfumuri originale ale mărcii, selectate de HOF.BG.

Comandă fără griji

Vezi produsul înainte să plătești

Verificare înainte de plată

Deschizi coletul în fața curierului și verifici produsul înainte să plătești.

Retur în 14 zile

Poți returna produsul nedesfăcut în 14 zile de la primire.

Verifică codul

Introdu codul GTIN de pe cutie și verifică produsul în catalogul nostru.

Angels' Share by Kilian Eau de Parfum−40% Killian Angels' Share by Kilian Eau de Parfum
De la€231,18€384,33cu cod
Bright Crystal EDT−32% Versace Bright Crystal EDT
De la€68,52€100,76
Jimmy Choo I Want Choo EDP−32% Jimmy Choo I Want Choo EDP
De la€58,83€86,51
Stronger With You Intensely EDP−55% Armani Stronger With You Intensely EDP
De la€28,95€64,27
Parfums de Marly Layton−40% Parfums De Marly Parfums de Marly Layton
De la€283,13€470,70cu cod
French Avenue Vulcan Feu EDP−41% French Avenue Vulcan Feu EDP
€37,90€64,56
Burberry Goddess EDP−36% Burberry Goddess EDP
De la€80,72€126,11cu cod
Montale Dark Purple−40% Montale Dark Purple
€81,88€136,11cu cod

Luxul începe de la cutie.

Parfumuri 100% originale, livrate într-un ambalaj de lux gratuit — gata de oferit cadou.

Explorează colecția